FORGOT YOUR DETAILS?

O Nas

Dołącz do ELEN MEBLE!

WYMAGANIA:

Obecnie istnieje kilka salonów firmowych w 2 krajach. Salony mają powierzchnię od 100 do 200 m2 powierzchni. Potencjalny franczyzobiorca powinien dysponować lokalem o powierzchni powyżej 30m2. Jesteśmy gotowi wyposażyć lokal naszymi meblami ponad kwotę zainwestowaną przez franczyzobiorcę. Formy zabezpieczenia mogą być ustalane indywidualnie. Firma nie narzuca konkretnej wizualizacji. Wartość inwestycji wzrasta wraz z powierzchnią salonu.  Firma preferuje partnerów, którzy gotowi są otworzyć salon lub kilka salonów ELEN MEBLE w miastach o liczbie mieszkańców powyżej 20 tys. osób. Ważna jest dobra lokalizacja punktu, oraz miejsca parkingowe w pobliżu lokalu. Suma inwestycji od 10 tys zł w formie kaucji pobrana na okres trwania umowy.

 

OFERUJEMY:

ELEN MEBLE oferuje swoim Partnerom Handlowym przejrzyste zasady przyłączenia się do Systemu Partnerskiego i korzystanie z dorobku znanej firmy, która posiada szerokie grono zadowolonych klientów.
ELEN MEBLE oferuje swoim partnerom dostęp do pełnej oferty produktowej, atrakcyjne ceny zakupu mebli, gwarancję ciągłości i szybkości wyposażenia salonu oraz jego potencjalnych klientów, możliwość korzystania z usług transportowych, a także zapewnienie wyłączności terytorialnej. Franczyzobiorca otrzymuje indywidualny projekt sklepu, szkolenia wstępne dla swojego personelu, materiały marketingowe oraz wsparcie reklamowe podczas otwarcia i dalszej działalności. Oferujemy możliwość współpracy na zasadzie uzupełnienia Państwa oferty o produkty których Państwo nie posiadacie : biblioteki, garderoby, meble biurowe oraz nietypowe zabudowy.


Współpraca z ELEN MEBLE to ogromna szansa na rentowny biznes, ponieważ, marka jest coraz bardziej rozpoznawalna wśród polskich konsumentów.  Sieć sprzedaży intensywnie rozwija się na terenie kraju i zagranicy

Prognozy dla rynku wyposażenia wnętrz w Polsce są bardzo optymistyczne. Klienci zmieniają stosunek do mebli oznacza to że ewoluuje z funkcji stricte użytkowych do estetycznych, co ma ogromny wpływ na sprzedaż.

 

Kontakt
Zapytania dotyczące ofert umowy prosimy kierować pod adres mailowy: salesmanager@elen.pl

telefonicznie: +48 530 305 733

TOP