O Nas

Firma Elen powstała w 1990r. Zajmujemy się produkcją luksusowych mebli. Od samego powstania postawiliśmy na wysoką jakość naszych produktów. Pracuje dla nas ponad 100 osobowa kadra pracowników: projektantów, sprzedawców, technologów, stolarzy, którzy aby sprostać w 100 % Państwa wymaganiom korzystają z najnowszych rozwiązań technologicznych. ​Pracujemy na nowoczesnym parku maszynowym i stosujemy materiały najlepszych firm krajowych i zagranicznych. Tam gdzie to jest niezbędne, a w szczególności w kuchniach, łazienkach, pralniach stosujemy wodoodporny MDF, czego nie używa nasza konkurencja.

Produkt opuszczający naszą fabrykę jest całkowicie dopasowany do wymagań Klienta i od początku do końca z Nim uzgodniony. Dysponujemy bogatą bazą wzorów spośród których każdy znajdzie coś dla siebie ale również możemy w oparciu o sugestie Klienta stworzyć nowe. Nasza firma zrealizuje każdy projekt, który pomoże w spełnieniu Państwa marzeń. Posiadamy własne salony w Polsce i w Norwegii ale w zasadzie wykonujemy realizacje w całej Europie i nie tylko

Specjalizujemy się w wyrobie kuchni, bibliotek, garderób, łazienek, sypialni, nietypowych zabudów ale równie często zdarzają się nam również nietypowe zlecenia typu kompleksowe wyposażenia hoteli, przedszkoli, biur, sklepów, restauracji, recepcji itp. wszystkie zlecenia są oparte na indywidualnych pomysłach. Bardzo często współpracujemy z architektami i chętnie nawiązujemy nowe kontakty.

 

TOP