Zamówienia on-line

Wychodząc naprzeciw dzisiejszym oczekiwaniom oferujemy wycenę zabudowy meblowej bez konieczności wychodzenia z domu! Jak to zrobić?

1. Skontaktuj się z wybranym salonem poprzez formularz kontaktowy, e-mailowo lub telefonicznie :
- Bielsko-Biała bbiala@elen.pl
- Kraków krakow@elen.pl
- Warszawa domoteka@elen.pl
Jeśli wiesz czego dokładnie oczekujesz, super! Przedstaw to naszemu projektantowi!
Nie wiesz? Nie szkodzi! Projektant przedstawi ofertę, zaproponuje różne rozwiązania, jakie można wykorzystać w Twojej zabudowie. Wspólnie ustalicie czego Ty jako klient oczekujesz oraz czego potrzebujesz!
Przyjedziemy wykonać pomiar w miejscu, gdzie ma powstać zabudowa, uwzględniając wszystkie ważne elementy, niezbędne do zaprojektowania zabudowy i na tej podstawie przygotujemy wstępną wycenę (do kilku dni) oraz wizualizację (do 2 tygodni).

2. Po zapoznaniu się z naszą ofertą skontaktuj się z projektantem, aby omówić szczegóły wyceny i ewentualne zmiany w projekcie.
Pamiętaj! To Ty jako klient masz być zadowolony z mebli! Mają one być takie o jakich marzysz!

3. Po zatwierdzeniu wyceny możemy podpisać umowę – zagwarantuje to termin produkcji mebli. Zaliczka w dniu podpisania umowy to 25% całości (Po podpisaniu umowy możemy jeszcze nanosić zmiany w projekcie, ewentualne różnice w cenie będą aneksowane).
Przygotujemy dokładne rysunki zabudowy, z rozpisanymi wymiarami.
Po ich zatwierdzeniu przez Ciebie jako klienta przystępujemy do produkcji zabudowy.

Pamiętaj! Zrealizowanego zamówienia nie można zmienić ani anulować!

4. Poinformujemy Cię jeśli meble będą już gotowe, ustalimy termin dostawy i transportu. Zostanie wtedy również wystawiona faktura końcowa – musi być ona uregulowana przed montażem.
Transport i montaż jest realizowany przez nas, chyba, że ustalenia z klientem były inne.

TOP
Follow us on Social Media